Przedłużanie rzęs w Białymstoku

Jeśli właśnie wyjeżdżasz na urlop i z niechęcią myślisz o codziennym makijażu, ale wiesz, że bez niego będziesz czuła się źle – pomyśl o przedłużeniu rzęs. Sprawdzi się ona również doskonale, gdy idziesz na dużą całonocną imprezę, kiedy chcesz być pewna, że przez cały czas doskonale wyglądasz i twój makijaż się nie rozmazał. Najłatwiej rozmazać sobie makijaż oka, dlatego też przedłużenie rzęs „załatwia sprawę”. Najpopularniejsza jest metoda 1:1, ponieważ daje ona najlepszy efekt – z jednej strony, wyglądasz naturalnie, ale z drugiej strony – o wiele korzystniej niż bez makijażu. Przedłużenie rzęs metodą 1:1 wykona dla ciebie każda kosmetyczka. Białystok jest jednym z miast, w którym ta metoda cieszy się niezwykłą popularnością, dzięki temu tutejsze kosmetyczki ciągle podnoszą swoje kwalifikacje aby wyjść na przeciw klientkom. Listę salonów oferujących przedłużanie rzęs znajdziemy m. in. na stronie swiaturody.com/bialystok,kosmetyczka,9.html.

1:1 oznacza stosunek ilości doklejanych sztucznych rzęs do jednej naszej naturalnej – czyli w tym przypadku do jednej twojej rzęsy doczepiona zostanie jedna sztuczna. Możesz również wybierać wśród rzęs wykonanych z różnych materiałów (syntetyczne, jedwabne, z domieszką lub z norek) oraz wśród różnych długości. Jeśli zależy ci na bardziej efektownym wyglądzie, wybierz uzupełnienie 2:1 lub 3:1 i większą długość. Jeśli chcesz wyglądać subtelnie i naturalnie – lepiej sprawdzą się u ciebie rzęsy 1:1 i raczej te najkrótsze. Jeśli chodzi o dobór materiału, najlepiej przetestuj każdą możliwość. Większość kobiet najbardziej sobie chwali rzęsy jedwabne, które są cienkie, lekkie i praktycznie ich nie czuć.

Zabieg przedłużania rzęs wykonasz praktycznie w każdym salonie kosmetycznym i w Białymstoku ceny metody 1:1 zaczynają się już od około 100 złotych. Cała procedura zajmuje od 1, 5 godziny do 3 godzin. Wykwalifikowana, doświadczona kosmetyczka jest w stanie się uporać z zadaniem nawet w ciągu godziny! Dzięki temu zyskujesz więcej czasu dla siebie, który normalnie do tej pory poświęcałaś na makijaż i demakijaż oczu. Rzęs najlepiej w ogóle nie ruszać, ewentualnie tylko czasem przeczesać je szczoteczką. Jeśli dalej chcesz się malować, możesz używać eyelinera i cieni do powiek. Uważaj jednak z demakijażem – nie wolno wtedy używać preparatów zawierających oleje, ponieważ rozpuści się klej, na który doczepione zostały rzęsy. Staraj się ich też nie trzeć, a przez pierwsze 24 godziny – nie zamoczyć. W miarę wzrostu twoich naturalnych rzęs te sztuczne mogą się zacząć inaczej układać – zazwyczaj jednak pomaga wtedy ich delikatne przeczesanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>